Casa Patagonica Los Frutales
A 2 hálószobás Casa Patagonica Los Frutales El Calafate legfeljebb 4 vendég számára alkalmas, és privát parkolóval rendelkezik.
Az El Calafate Történeti Interpretációs Központ hozzávetőlegesen 2 km-re, a Nimez-laguna pedig körülbelül 25 perc sétára van a szálláshelytől.
A villa biztosít nappalit, valamint a tóra nyújt kilátást. Az El Calafate városi szállás fürdőszobái bidét, külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. A fürdőszobákban fürdőlepedők is biztosított az ön kényelme érdekében.
A Casa Patagonica Los Frutales az olyan önellátási lehetőségek mellett, mint a teljesen felszerelt konyha, étkezőt is kínál. A helyszíni önellátáshoz elektromos vízforraló, hűtő és sütő is biztosított. Az El Calafate városi nyaralótól rövid útra található a Barlovento, ahol a vendégek dél-amerikai ételeket fogyaszthatnak.
- Helyi látnivalók
- Hls Travesias1,9 km
- Don Bosco1,9 km
- Santa Teresita del Nino Jesus-templom1,8 km
- Solo Patagonia S.A. Day Tours1,9 km
- Gooshe Aike1,5 km
- Plaza de Los Pioneros1,6 km
- Regional Museum1,6 km
- La Zorra1,8 km
- Repülőterek
- Comandante Armando Tola nemzetkozi repuloter18 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Fűtés
- Minibár
- Ülősarok
- Belső udvar
- Étkezőasztal
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- CD-lejátszó
- Parketta
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Patagonica Los Frutales biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Patagonica Los Frutales Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Casa Patagonica Los Frutales befogadóképessége?
A Casa Patagonica Los Frutales akár 4 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa Patagonica Los Frutales kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Casa Patagonica Los Frutales elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A nyaraló élvezetes kilátást kínál?
A nyaraló hegyre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa Patagonica Los Frutales területén tartózkodunk?
El Calafate nevezetességei közé tartozik az Argentíniai Játékmúzeum és az El Calafate Történeti Interpretációs Központ, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a Casa Patagonica Los Frutales területétől. Ezenkívül a Nimez-laguna (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.